Dzień otwarty 2015

3 Maj - przedstawienie

Pocztówka z Londynu

 

Dzień otwarty

 

LipDub

 

 

LogowanieAktywni dla klimatu! Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Aktualności

Patrycja Granda, Adrianna Rój, Ida Bury, Kinga Zdziobło oraz Ilona Kapica, uczennice nasze gimnazjum pod opieką Pani Danuty Kutryn biorą udział w konkursie „Aktywni dla klimatu”, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pt. ”Zmieniaj nawyki - nie klimat!”. Dziewczęta przez parę ostatnich tygodni zbierały informacje na temat ochrony klimatu oraz tworzyły wiele ciekawych inicjatyw, które miały na celu ukazanie potrzeby walki o klimat. Mogliśmy je spotkać na wywiadówce szkolnej, gdzie przeprowadzały ankietę wśród rodziców uczniów naszej szkoły oraz na ulicach naszego miasta.

Życzymy dziewczynom powodzenia!Uśmiech

 

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Dyrektor informuje

XII Sejmik Samorządów Uczniowskich

Dyrekcja oraz Samorząd Uczniowski Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju zapraszają przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego (3 os.) wraz z opiekunem na XII Sejmik Samorządów Uczniowskich Gimnazjów z Powiatu Biłgorajskiego im. Celiny Ćwikły pod hasłem „Mój wybór, moja przyszłość” który odbędzie się 3 czerwca 2016r. w budynku naszej szkoły.

Więcej …

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
25 Maja 2016
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

8.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.